SOWL

Wykonane ręcznie
w Polsce

Szyjemy na miarę ubrania i dodatki w limitowanych seriach

Slow fashion, etyczna moda, zrównoważony rozwój, jakość nie ilość - te wszystkie modne hasła tutaj nie są pustymi frazesami, acz stanowią filozofię SOWL od 2016 roku - czyli od początku. Owszem, jesteśmy marką odzieżową, ale do nas przychodzi się bardziej jak do osobistego projektanta i krawcowej niż jak do sklepu, które kojarzysz z galerii handlowych.

 

Naszą misją jest wzmacniać w kobietach samoświadomość w zakresie ubioru i wizerunku, co przekłada się na pozostałe aspekty życia. Jeśli wiesz co lubisz i w czym się dobrze czujesz nie masz potrzeby bezrefleksyjnie podążać za modą i trendami. Zamiast tego budujesz ponadczasową garderobę skrojoną na miarę Twoich potrzeb oraz odzwierciedlającą Twój indywidualny styl.

 

Warto również wspomnieć iż galanteria premium od SOWL posiada certyfikat PETA Approved Vegan, a okucia produkowane są dla nas w jednej z najlepszych paryskich fabryk.

 

Fundamentem marki SOWL jest szycie ubrań i dodatków na zamówienie. Dzięki temu unikamy nadprodukcji oraz marnotrawstwa surowców i ludzkiej pracy. Naszą pasją jest tworzenie jakościowych, limitowanych i wartościowych rzeczy dla kobiet, a nie na stan magazynowy.

 

Na masową produkcję i szybkie sezonowe kolekcje patrzymy z dużego dystansu i nadzieją na zmiany. Wiemy, że Ty też. Nie było by Cię tu gdyby nie Twoje mądre i świadome podejście do mody, prawda?

 

Wybierając SOWL wspierasz i szanujesz rzemiosło i pracę rąk, które szyją coś specjalnie dla Ciebie. Dziękujemy Ci za to.

 

"Wspólnym mianownikiem moich projektów jest ich sensualność i wygoda. Przeplatam ponadczasową elegancję z odrobiną luzu tworząc unikalne modele podkreślające kobiecość. Projektuję z myślą o kobietach ceniących indywidualizm oraz doskonałą jakość. Wyjątkowo bliskie jest mi podejście do mody włoszek, które łączę z temperamentem hiszpanek i szykiem francuzek. Ale wiecie co? To my polki łączymy wszystkie te cechy i to właśnie z nas czerpię najwięcej inspiracji! Mam nadzieję, że zostaniesz tutaj na dłużej."

Founder & Designer Kinga Kalinowska

 

Poznajmy się bliżej. Say Hi on Instagram! @sowlofficial

Dopasowanie projektu

Można powiedzieć, że nasz sklep to taki katalog projektów. Możesz wybrać coś dla siebie i dopasować do swoich potrzeb. Nasze klientki szczególnie cenią możliwość dopasowania długości sukienek i spodni. Wystarczy, że zostawisz nam notatkę podczas składania zamówienia lub napiszesz maila.

Dopasowanie projektu

Stwórz swój rozmiar "MY SIZE"

Ciała kobiet są tak różne, że ciężko opracować rozmiarówkę z oczekiwaniem, że będzie pasować wszystkim. Znajdziesz u nas oznaczenia XS-L, S/M, L/XL oraz ONE SIZE. Bardzo jednak nie lubimy tego szufladkowania i u nas jesteś po prostu MY SIZE. Zostaw nam swoje wymiary, a my dopasujemy model do Twojego ciała i preferencji.

Stwórz swój rozmiar "MY SIZE"

Marka z duszą i pasją

Każdy nasz piękny projekt to wierzchołek góry lodowej, pod którym kryje się wielogodzinna praca. Projektowanie, selektywne wybieranie tkanin, dodatków, konstruktorów, krawców. Burze mózgów, nieudane prototypy, nieprzespane noce i chwile zwątpienia. Napędza nas pasja, do tworzenia, do życia, do robienia tego co kochamy.

Marka z duszą i pasją

PRE-ORDER

To forma zamówienia dostępna czasowo na dany model. Przedsprzedaż to duży krok w kierunku zrównoważonego rozwoju, gdyż powstaje dokładnie tyle egzemplarzy na ile jest zapotrzebowanie. Projekty sprzedawane w tej formie najczęściej nie trafiają do regularnej sprzedaży, dzięki czemu możesz cieszyć się prawdziwie niepowtarzalną rzeczą.

PRE-ORDER

Sky is the limit

Podoba Ci się nasz projekt, ale chciałabyś zamówić go w innym kolorze lub z innego rodzaju materiału? Takie zamówienia to ulubiona część naszej pracy! Buszowanie w próbnikach i tworzenie czegoś specjalnie dla Ciebie. Jaki masz pomysł?

Sky is the limit

Odkryj naszą najnowszą kolekcję
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Zarejestrowani w Polsce.| Polityka prywatnośći| Regulamin| Powered by Quick.Cart| Dostawa | Płatność | Zwroty| Mapa strony| Koncepcja i Projekt by Clou.Studio|
dotpay