SOWL

Wykonane ręcznie
w Polsce

Nasza filozofia jest prosta. Tworzymy z pasją piękne i funkcjonalne akcesoria.

SOWL to ręcznie wykonane z unikatowych włoskich oraz hiszpańskich tkanin akcesoria i torby. Produktem flagowym marki jest etui na laptopa, szyte na miarę na każdy rodzaj urządzenia. Akcesoria SOWL wykonane są z ogromną dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu ich jakość utrzymana jest na najwyższym poziomie.

 

Marka tworzy krótkie, limitowane, znikające bezpowrotnie kolekcje uzupełnione o złote dodatki prosto z Francji. Połączenie włoskiej jakości i stylu z hiszpańskim temperamentem oraz francuską elegancją dają efekt niepowtarzalnej synergii.

 

W 2017 roku marka SOWL została wyróżniona przez F5 Trendy Rynku i Kultury jako najlepiej zaprojektowane etui na laptopa spośród polskich marek produkujących etui. W 2018 roku markę doceniono w takich magazynach jak: Women's Health, Be Active, Uroda Życia oraz High Living. Tego roku pojawiła się również publikacja w Lounge, gdzie w artykule Bądź Greenery pojawił się case z aksamitu naturalnego w odcieniu butelkowej zieleni. Projekty SOWL odegrały również główną rolę w artykule allaboutlife.pl na temat nowoczesnych i funkcjonalnych dodatków dla kobiet oraz zostały polecone na portalu fashionbiznes.pl, jako świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

 

Akcesoria SOWL są ponadczasowe, choć skropione awangardą. To elegancja z subtelną nutą casualu. Stworzone, by spotkać się z najwyższymi oczekiwaniami.


Limitowane serie

Każdy projekt jest częścią małej produkcji, w której zostały użyte unikalne tkaniny. Kolekcje realizowane są w kilkunastu egzemplarzach po czym znikają bezpowrotnie.

Limitowane serie

Wysoka jakość tkanin

Materiały wysokiej klasy zdobywamy z różnych zakątków świata, co pozwala nam na stworzenie wyjątkowo unikatowych projektów.

Wysoka jakość tkanin

Wysoka jakość wykonania

Koncentrujemy się na najwyższej jakości naszych produktów, dlatego są one dopracowane w najmniejszych detalach.

Wysoka jakość wykonania

Personalizacja

Słowa mogą więcej, dlatego oferujemy możliwość haftu na podszewce w postaci napisu / dedykacji.

Personalizacja

Wyjątkowe opakowanie

Odpakowywanie to namiastka uzależniającego luksusu. Jaki jest nasz sekret? Przekonaj się sama.

Wyjątkowe opakowanie

We love hearing from You!

Ty już wiesz co nam w duszy gra, teraz my chcemy lepiej poznać Ciebie. Give us a pleasure by sending a few words.
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone. Zarejestrowani w Polsce.| Polityka prywatnośći| Regulamin| Powered by Quick.Cart| Dostawa | Płatność | Zwroty| Mapa strony| Koncepcja i Projekt by Clou.Studio| Realizacja: bcweb.pl
dotpay