SOWL

Wykonane ręcznie
w Polsce

Nasza filozofia jest prosta. Tworzymy z pasją piękne i funkcjonalne akcesoria #crueltyfree oraz ubrania z naturalnych tkanin.

SOWL to krótkie, limitowane kolekcje ubrań i dodatków tworzone z myślą o kobietach ceniących indywidualizm oraz doskonałą jakość. Nasze projekty wykonywane są ręcznie w Polsce w duchu #slowfashion. Produkujemy lokalnie z poszanowaniem pracy rękodzielników. Nasze akcesoria posiadają certyfikat PETA Approved Vegan, który czyni nas marką wegańską. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej klasy materiały z różnych zakątków świata z naciskiem na innowacyjne tkaniny przyjazne środowisku. Doskonałym uzupełnieniem galanterii premium SOWL są złote okucia pochodzące z renomowanej francuskiej fabryki.

 

Nasze ubrania i dodatki są ponadczasowe, choć skropione awangardą. To elegancja z subtelną nutą casualu. Stworzone, by spotkać się z najwyższymi oczekiwaniami. Połączenie włoskiego stylu z hiszpańskim temperamentem i francuską elegancją dają efekt niepowtarzalnej synergii.

 

"Natura rzadko się myli, a do tego tworzy najpiękniej. To właśnie z natury czerpię najwięcej inspiracji, które owocują w moich projektach. Różnorodność faktur i kolorów spotkanych w przyrodzie inspiruje mnie do tworzenia. Przeplatam awangardę z elegancją i odrobiną luzu otrzymując ubrania i dodatki unikalne, podkreślające kobiecość oraz indywidualny, świadomy styl kobiety. Zapraszam do odkrywania moich limitowanych kolekcji. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej i sama przekonasz się o ich wyjątkowości." Founder&Designer Kinga Nowicka

 

Poznajmy się bliżej. Say Hi on Instagram! @sowlofficial

Limitowane kolekcje

Każdy projekt jest częścią małej produkcji, w której zostały użyte unikalne tkaniny. Kolekcje realizowane są w kilkunastu egzemplarzach po czym znikają bezpowrotnie.

Limitowane kolekcje

Tkaniny najwyższej jakości

Materiały wysokiej klasy zdobywamy z różnych zakątków świata, co pozwala nam na stworzenie wyjątkowo unikatowych projektów.

Tkaniny najwyższej jakości

Tradycyjne ręczne wykonanie

Selektywnie dobrani rękodzielnicy realizują nasze projekty z ogromną dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu ich jakość utrzymana jest na najwyższym poziomie.

Tradycyjne ręczne wykonanie

Personalizacja

Słowa mogą więcej, dlatego oferujemy możliwość haftu na podszewce naszych toreb i etui w postaci napisu / dedykacji.

Personalizacja

Wyjątkowe opakowanie

Ten moment uzależnia. Jaki jest nasz sekret? Musisz przekonać się sama.

Wyjątkowe opakowanie

Odkryj naszą najnowszą kolekcję
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Zarejestrowani w Polsce.| Polityka prywatnośći| Regulamin| Powered by Quick.Cart| Dostawa | Płatność | Zwroty| Mapa strony| Koncepcja i Projekt by Clou.Studio|
dotpay